Każda historia naznaczona jest niezwykłym, indywidualnym początkiem. Nasza, w sposób najmniej oczekiwany, rozpoczęła swój bieg kilka lat temu i trwa nieprzerwanie do dziś. Nie byłoby MIUGO, gdyby nie spotkanie dwóch odmiennych światów – nasze wzajemne spotkanie.

Pozorna dysharmonia charakterów i zainteresowań, umożliwiła nam zbudowanie nie tylko świadomej relacji, lecz także zrealizowanie marzeń o unikatowej marce, z której jesteśmy dumni. Kobiece zamiłowanie do sztuki, form, kształtów i subtelnego piękna, zestawione zostało z męską logiką, fascynacją materiałami i techniką, oraz zamiłowaniem do czasomierzy, dla których miarą całości stał się czas. Postrzegamy go jako jedną z najważniejszych wartości naszego życia, dlatego każdy zegarek projektujemy z wielką pasją i dbałością o szczegóły.

Nasze inspiracje czerpiemy z codzienności, piękna architektury, odmienności form, natury, a wszystko to wyrażamy w minimalistycznej estetyce naszych zegarków. Realizując marzenia, pragniemy zaoferować Wam czasomierze, jakie sami chcemy nosić. Podstawę zegarków MIUGO stanowią wytrzymałe koperty wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki łatwo wymienialnym paskom dajemy Wam możliwość decydowania o charakterze Waszego MIUGO i dopasowania go do własnej stylizacji. Tworząc kolejne modele, pragniemy kreować nasz produkt we współpracy z Wami.

Dziękujemy za wybór MIUGO. Każdy zakup naszego zegarka to dla nas zaszczyt i nieopisana przyjemność. Dzięki temu możemy kontynuować naszą historię, a tym samym współtworzyć niezwykły początek Waszej.

#GreatTimeIsComing 

MIUGO / Kasia & Patryk